Asia Pacific Junior Masters

2020 Asia-Pacific Age Group Masters Pairings

Round 3 Pairings (1/21/2020)
9:30 AM off #1
  • Pham, Ethan (+19) Boys 13-14 Division 2024Hope Island, Australia
  • Lam, Hayden (+21) Boys 13-14 Division 2023Russley, New Zealand
  • Tonga, Kooper (+28) Boys 13-14 Division 2024North Lakes, Australia
  • Ho, Ethan (+30) Boys 15-18 Division 2022Gold Coast, Australia
9:38 AM off #1
  • Ward, Alfie (+27) Boys 13-14 Division 2026Cairns, Australia
  • HOWLETT, LIAM (+46) Boys 13-14 Division 2025BALLARAT NORTH, Australia
  • Ong, Heather Grace (+54) Girls 13-14 Division 2025Canning Vale, Australia
  • Blackborough, Zane (+72) Boys 13-14 Division 2024Norman Gardens , Australia
9:46 AM off #1
  • Li, Leon (+15) Boys 11-12 Division 2025Sydney, Australia
  • Tonga, Will (+18) Boys 11-12 Division 2026North Lakes, Australia
  • Diaz, Phoenix (+24) Boys 11-12 Division 2026Melbourne, Australia
  • Wang, Junzhe (+25) Boys 11-12 Division 2025Beijing, China
9:54 AM off #1
  • Dodds, Taegen (+33) Boys 11-12 Division 2030Sanctuary Lakes, Australia
  • Harris, Josh (+33) Boys 11-12 Division 2026Queenstown, New Zealand
  • Holmes, Levi (+35) Boys 11-12 Division 2026Proserpine, Australia
  • Davis, Toby (+38) Boys 11-12 Division 2025Toowoomba , Australia
10:02 AM off #1
  • Landgraf, Louise (+16) Girls 11-12 Division 2027PHUKET, Thailand
  • Xu, XiaoRan (+31) Girls 11-12 Division 2026Bradenton, FL
  • Spitty, Olive (+41) Girls 11-12 Division 2027Lake Charm, Australia
  • Casafus, Camilla (+52) Girls 11-12 Division 2025Sydney, Australia
10:10 AM off #1
  • Lam, Ethan (+37) Boys 11-12 Division 2026Rangiora, New Zealand
  • Nayar, Zach (+45) Boys 11-12 Division 2025Perth, Australia
  • Cilmi, Alessandro (+46) Boys 11-12 Division 2030Sanctuary Lakes, Australia
  • Learoyd, Zac (+48) Boys 11-12 Division 2026DECEPTION BAY, Australia
10:18 AM off #1
  • Collie, Jack (+46) Boys 11-12 Division 2029Christchurch , New Zealand
  • Nayar, Ronan (+58) Boys 11-12 Division 2025Perth, Australia
  • Biddle, Luke (+75) Boys 11-12 Division 2025Manly, Australia
  • Kajewski, James (+85) Boys 11-12 Division 2025Laidley, Australia
10:26 AM off #1
  • Oliver, Gemma (+59) Girls 11-12 Division 2025Dakabin, Australia
  • Milliner, Riley (+68) Boys 9-10 Division 2027Gracemere , Australia
  • Surasen, Lilly (+75) Girls 11-12 Division 2027Maroochdore, Australia
  • Ellis, Bailey (+106) Boys 11-12 Division 2026Murrumba Downs, Australia
10:34 AM off #1
  • Visser, Matthys (+2) Boys 9-10 Division 2027Margate, Australia
  • Preece, Harrison (+21) Boys 9-10 Division 2028Hunter Valley, Australia
  • Inifer, Louis (+30) Boys 9-10 Division 2029Melbourne , Australia
  • Wines, Callum (+32) Boys 9-10 Division 2028Robina, Australia
10:42 AM off #1
  • Linden, Jesse (+28) Boys 9-10 Division 2029Pokolbin, Australia
  • Pervaiz, Rehan (+29) Boys 9-10 Division 2023Melbourne, Australia
  • Biddle, Aden (+30) Boys 9-10 Division 2027Manly, Australia
  • Kovacevic, Anton (+30) Boys 9-10 Division 2027Melbourne, Australia
10:50 AM off #1
  • Anderson, Cody (+31) Boys 9-10 Division 2027Miriam Vale, Australia
  • Rendell, Chase (+36) Boys 9-10 Division 2028Tin Can Bay, Australia
  • Deoskar, Jay (+40) Boys 9-10 Division 2028Perth, Australia
  • Madan, Tejas (+40) Boys 9-10 Division 2027Wellington, New Zealand
10:58 AM off #1
  • Sirait, Aprileen (+33) Girls 9-10 Division 2027Morley, Australia
  • Kim, Camilla (+38) Girls 9-10 Division 2028Carlingford, Australia
  • MacRae, Ellianna (+40) Girls 9-10 Division 2028Peregian Springs, Australia
  • McGuiness, Lily (+53) Girls 9-10 Division 2028Yeppoon, Australia
11:06 AM off #1
  • Gaulke, Phoenix (+41) Boys 9-10 Division 2027Brisbane, Australia
  • Weinberg, Zane (+42) Boys 9-10 Division 2027Sydney , Australia
  • Brown, Daniel (+45) Boys 9-10 Division 2027Brisbane, Australia
  • Hall, Oakley (+55) Boys 9-10 Division 2027Tin Can Bay, Australia
11:14 AM off #1
  • Nieuwoudt, Robert (+48) Boys 9-10 Division 2027Pimpama, Australia
  • Faulks, Keanu (+53) Boys 9-10 Division 2027Kensington Grove, Australia
  • Ong, Zoe Grace (+65) Girls 9-10 Division 2027Canning Vale, Australia
  • Golder, Grace (+73) Girls 9-10 Division 2026Gold Coast, Australia
11:22 AM off #1
  • Dong, Pengqian(Benjamin) (+26) Boys 7-8 Division 2030BEIJING, China
  • White, Billy (+38) Boys 7-8 Division 2029Adelaide, Australia
  • Nitirangsi, Niti (+39) Boys 7-8 Division 2028Brisbane, Australia
  • Wilson, Samuel (+39) Boys 7-8 Division 2029Mount Coolum, Australia
11:30 AM off #1
  • Brumm, Leo (+46) Boys 7-8 Division 2029Brisbane, Australia
  • Casafus, Callum (+50) Boys 7-8 Division 2030Sydney, Australia
  • MacRae, Brody (+52) Boys 7-8 Division 2029Peregian Springs, Australia
  • Gu, Bohan (+53) Boys 7-8 Division 2029Beijing, China
11:38 AM off #1
  • Parsons, Eli (+44) Boys 7-8 Division 2029GRACEMERE, Australia
  • Castle, Jackson (+65) Boys 7-8 Division 2032Bayview, Australia
  • Nieuwoudt, Alex (+67) Boys 7-8 Division 2030Pimpama, Australia
  • McLeod, Sebastian (+69) Boys 7-8 Division 2031Burleigh Heads, Australia
11:46 AM off #1
  • Neylon, Tomas (+80) Boys 7-8 Division 2030Newtown, Australia
  • Faulks, Levi (+106) Boys 7-8 Division 2030Kensington Grove, Australia
  • Toohey, Reece (+118) Boys 7-8 Division 2030Brisbane, Australia
11:54 AM off #1
  • Li, Sarah (+9) Girls 7-8 Division 2029Auckland, New Zealand
  • Lee, Yuri (+14) Girls 7-8 Division 2029Auckland, New Zealand
  • Tong, Sophie (+27) Girls 7-8 Division 2030Pymble, Australia
  • Qian, Monica (+39) Girls 7-8 Division 2030Auckland, New Zealand
12:02 PM off #1
  • WANG, Zixiao (Phyllis) (+55) Girls 7-8 Division 2031Beijing, China
  • Xin, Yuetong (Victoria) (+57) Girls 7-8 Division 2029Auckland, New Zealand
  • Travers-Jones, Siena (+95) Girls 7-8 Division 2029Windaroo, Australia
12:10 PM off #1
  • Lutelu, Jake (+21) Boys 6u Division 2031Mackay , Australia
  • Travers-Jones, Rory (+39) Boys 6u Division 2032Windaroo, Australia
  • Fuentes, Jeju (+48) Boys 6u Division 2031Brisbane , Australia
  • Lee, Suri (+57) Girls 6u Division 2032Auckland, New Zealand