Asia Pacific Junior Masters

2019 Asia-Pacific Age Group Masters Pairings

Round 2 Pairings (1/24/2019)
9:00 AM off #1
  • Cho, Daniel (+21) Boys 13-14 Division 2022Ablington way, Australia
  • Speare, Jordan (+30) Boys 15-18 Division 2021Pelican Waters, Australia
  • Tonga, Will (+30) Boys 9-10 Division 2026North Lakes, Australia
  • Petersen, Elly (+43) Girls 11-12 Division 2024Gold Coast, Australia
9:08 AM off #1
  • Martin, Emily (+28) Girls 15-18 Division 2021Gold Coast, Australia
  • Tonga, Kooper (+29) Boys 11-12 Division 2024North Lakes, Australia
  • Edwards, Josiah (+31) Boys 11-12 Division 2025Perth, Australia
  • Biddle, Aden (+58) Boys 9-10 Division 2027Manly, Australia
9:16 AM off #1
  • Phillips, Harry (+36) Boys 9-10 Division 2026Willow Vale, Australia
  • Preece, Harrison (+37) Boys 7-8 Division 2028Hunter Valley, Australia
  • Fan, Isaac (+48) Boys 13-14 Division 2028Casey, Australia
  • Kovacevic, Anton (+63) Boys 9-10 Division 2027Melbourne, Australia
9:24 AM off #1
  • Kim, Godiva (+38) Girls 11-12 Division 2026Worongary, Australia
  • Visser, Matthys (+41) Boys 9-10 Division 2027Margate, Australia
  • Weinberg, Zane (+51) Boys 9-10 Division 2027Sydney , Australia
  • Holmes, Levi (+53) Boys 9-10 Division 2026Proserpine, Australia
9:32 AM off #1
  • Eason, Joey (+50) Boys 7-8 Division 2028Wilton, Australia
  • Drakos, Demos (+54) Boys 9-10 Division 2026Brisbane, Australia
  • Law, Braedon (+54) Boys 13-14 Division 2023WANDI, Australia
  • Nayar, Zach (+55) Boys 11-12 Division 2025Perth, Australia
9:40 AM off #1
  • Nayar, Ronan (+45) Boys 11-12 Division 2025Perth, Australia
  • Smith, Couper (+53) Boys 13-14 Division 2024Mossman, Australia
  • Kavanagh, Ruby (+54) Girls 11-12 Division 2026Manly, Australia
  • Spitty, Olive (+66) Girls 9-10 Division 2027Lake Charm, Australia
9:48 AM off #1
  • Carlson, Ethan (+45) Boys 15-18 Division 2020North Lakes, Australia
  • Muir, Ionna (+53) Girls 11-12 Division 2025Bli bli, Australia
  • Harris, Amelia (+60) Girls 11-12 Division 2025Cairns, Australia
  • Larsen, Charlie (+62) Boys 13-14 Division 2024Ocean Grove, Australia
9:56 AM off #1
  • MacRae, Ellianna (+46) Girls 7-8 Division 2028Peregian Springs, Australia
  • Butler, Rachel (+63) Girls 9-10 Division 2026Narellan, Australia
  • Anderson, Cody (+71) Boys 9-10 Division 2027Miriam Vale, Australia
  • Wager, Blake (+83) Boys 7-8 Division 2029Perth, Australia
10:04 AM off #1
  • Carlson, Marcus (+52) Boys 11-12 Division 2024North Lakes, Australia
  • McGrath, Eli (+64) Boys 9-10 Division 2026Brisbane, Australia
  • Primi, Jack (+88) Boys 13-14 Division 2024Robina, Australia
  • Marschke, Caleb (+90) Boys 11-12 Division 2025Yamanto, Australia
10:12 AM off #1
  • Chau, Sophia (+56) Girls 7-8 Division 2029Casey, Australia
  • Brown, Daniel (+64) Boys 9-10 Division 2027Brisbane, Australia
  • Faulks, Keanu (+96) Boys 9-10 Division 2027Kensington Grove, Australia
  • Larsen, Harry (+101) Boys 7-8 Division 2028Ocean grove , Australia
10:15 AM off #10 A
  • MacRae, Brody (+32) Boys 6u Division 2029Peregian Springs, Australia
  • Eason, Knox (+50) Boys 6u Division 2031Wilton, Australia
  • Neylon, Tomas (+78) Boys 6u Division 2030Newtown, Australia
10:15 AM off #10 B
  • Shum, Chilton (+47) Boys 6u Division 2031Melbourne , Australia
  • Faulks, Levi (+75) Boys 6u Division 2030Kensington Grove, Australia
  • Nieuwoudt, Alex (+82) Boys 6u Division 2030Pimpama, Australia
10:20 AM off #1
  • Wilson, Samuel (+74) Boys 7-8 Division 2029Mount Coolum, Australia
  • Biddle, Luke (+81) Boys 11-12 Division 2025Manly, Australia
  • McGuiness, Lily (+103) Girls 7-8 Division 2028Walkerston , Australia
10:28 AM off #1
  • Surasen, Lilly (+81) Girls 9-10 Division 2027Maroochdore, Australia
  • Taylor, Joshua (+90) Boys 11-12 Division 2024Bargara, Australia
  • Janakaraj, Steve (+121) Boys 11-12 Division 2024St Lucia, Australia
10:36 AM off #1
  • Madan, Tejas (+84) Boys 9-10 Division 2027Wellington, New Zealand
  • Hui, Agatha (+109) Girls 9-10 Division 2027Sydney, Australia
  • Nieuwoudt, Robert (+135) Boys 9-10 Division 2027Pimpama, Australia
10:44 AM off #1
  • White, Billy (+79) Boys 7-8 Division 2029Adelaide, Australia
  • McBean, Oscar (+100) Boys 11-12 Division 2024Gladstone, Australia
  • Blackborough, Zane (+103) Boys 11-12 Division 2024Norman Gardens , Australia
10:52 AM off #1
  • Gaulke, Phoenix (+94) Boys 9-10 Division 2027Brisbane, Australia
  • Kajewski, James (+132) Boys 11-12 Division 2025Laidley, Australia
  • Clark, Alexander (+137) Boys 11-12 Division 2025Griffin , Australia
11:00 AM off #1
  • Taylor, Anneliese (+125) Girls 9-10 Division 2026Bargara, Australia
  • Brumm, Leo (+133) Boys 7-8 Division 2029Brisbane, Australia
  • Hill, Jarrod (+151) Boys 7-8 Division 2029North Lakes, Australia
  • Edwards, Halia (+157) Girls 7-8 Division 2028Perth, Australia